X
אנא בחר את גודל הפונט הרצוי:
ניו יורק
מסלולי טיול בניו יורקנקודות עניין בניו יורקטיפים והמלצות לניו יורקמלון מומלץ בניו יורקאטרקציות בניו יורקניו יורק עם ילדיםהשכרת רכב בניו יורקקניות בניו יורקשאטלים בניו יורקטיסה זולה לניו יורק
 

סיור בעקבות הסדרה סקס והעיר הגדולה

בואו להיזכר בקארי, סמנתה, שרלוט ומירנדה

סדרת הטלוויזיה "סקס והעיר הגדולה", המבוססת על ספר בעל שם זה, הייתה ללהיט של ממש בשנות הקרנתה - כולל בישראל. הסדרה סקס והעיר הגדולה (Sex and the City) מבוססת על קורותיהן של ארבע חברות ניו יורקיות בשם קארי, סמנתה, שרלוט ומירנדה, כשמי שראה אותה (בעיקר נשים, אבל לא רק) יודע שהיא בבחינת שיר הלל לניו יורק.

האירועים המרכזיים של הסדרה: מערכות היחסים, ההתקדמות המקצועית של הדמויות, הקניות, האופנה וכמובן שגם הרומנטיקה - התרחשו בכמה מהמקומות המוכרים ביותר של העיר הגדולה והאטרקטיבית הזו - ניו יורק.

סיורים פופולאריים במיוחד נערכים בניו יורק עם מדריך צמוד מתמקדים בסדרה. ואם חשבתם שמדובר באתר סמלי אחד או שניים, חשבו שנית (או שפשוט תעשו מרתון מחודש של הסדרה). הסיורים עוברים בכ-40 אתרים שנכנסו בדרך זו או אחרת לעלילות הפרקים בסדרה ואפילו לסרטי הקולנוע שהופקו בעקבותיה.

✅❤️ הזמן סיור מודרך בעקבות הסדרה סקס והעיר הגדולה >>

סיור בעקבות הסדרה סקס והעיר הגדולה

הדרך האופנתית להכיר את ניו יורק

אז, נכון, כמו כל סדרת טלוויזיה גם סקס והעיר הגדולה צולמה בחלקה הגדול באולפן - במקרה הזה האולפנים של Silver Cup Studios שבלונג איילנד. עם זאת, חלק משמעותי מצילומי החוץ שלה, וגם אותם קטעי מעבר בין התרחשויות, דווקא צולמו בלוקיישנים האמיתיים בניו יורק. הסיור מאפשר להתחקות אחר המקומות האלה, ללמוד עליהם, להיזכר במה שהתרחש בהם בסדרה וכמובן שלרכל על השחקנים והדמויות.

רוצים דוגמאות? בבקשה. במנהטן תבקרו במלון פלאזה בו נפרדה קארי בראדשו ממר ביג, אותו מלון בו הוא ערך את מסיבת האירוסין שלו עם מישהי שהיא לא קארי בראדשו. תבקרו בספרייה הציבורית של ניו יורק (בו הייתה אמורה להיערך החתונה  של קארי ומר ביג), במסעדה שסמנתה פגשה בה את הבחור המיליונר שלה, בחנות התכשיטים בה שארלוט אספה את הטבעת שלה ועוד.

אזורים אחרים שנכללים בתוכניות הסיור הם כפר גריניץ' והסוהו, בהם תוכלו לבקר במקומות בהם הבנות אכלו, קנו או אפילו התאמנו (יש גם טעימות של קאפקייקס). בנקודה זו, באופן מתבקש, יש עצירה לקניות עצמאיות – והרי ידוע כל סדרה שמתרחשת בניו יורק, וגם סקס והעיר הגדולה, לא יכולה להיות שלמה ללא חווית השופינג. הזמן החופשי לקניות יאפשר בחלק מהמקרים לקבל גם הנחות מיוחדות למשתתפים בסיור בחנויות שונות. אם כבר להתנהג בניו יורק כקארי בראדשו, אז עד הסוף. בסיורים עצמם ניתן יהיה לקבל מידע מועיל מהמדריכות שמכירות את סצנת השופינג בניו יורק.

את הסיור ממשיכים עם אזור התעשייה בעל השם הלא כל כך מזהיר "אזור אריזת הבשר" (Meat Packing District) שנכנס לעלילת הסדרה יותר מפעם אחת. וזה ממש על קצה המזלג, כי ברור שיש עוד אתרים בהם אפשר לבקר, בין אם במסגרת הסיורים המאורגנים ובין אם בנפרד.

אז.. איך יוצאים לסיור?

הסיור המדובר (והמומלץ) בעקבות סקס והעיר הגדולה יוצא מנקודה הסמוכה לשדרה החמישית ולרחוב 58 - עם ההרשמה המוקדמת, שהיא בגדר חובה אגב, תקבלו את המיקום המדויק. הסיור נערך מדי יום בשעה 11:00 בצהריים, כשבשישי ושבת יש סיור נוסף בשעה שלוש בצהריים. משך הסיור כשלוש וחצי שעות.  

✅❤️ הזמן סיור מודרך בעקבות הסדרה סקס והעיר הגדולה >>

 

כתבות שאולי יעניינו אותך