ביוטיפול - Beautiful

המחזמר יפה בתיאטרון סטיבן סונדהיים

הזמרת האייקונית קרול קינג מהווה חלק בלתי נפרד מהפסקול של חיינו. מה שרבים לא יודעים הוא שהזמרת, הפזמונאית והפנסתרנית היהודיה מחזיקה בסיפור חיים מרתק. שילוב שלו ובין המוזיקה המופתית שלה יוצרים את אחד ממחזות הזמר המוצלחים והמומלצים כיום בבורדווי : המחזמר ביוטיפול (Beautiful).

הזמן עכשיו כרטיסים למחזמר ביוטיפול >>
 

ביוטיפול: עולמה של קרול קינג

במשך כשעתיים וחצי של המחזמר "ביוטיפול" אתם צפויים להיכנס לעולמה של קרול קינג, המשוחקת להפליא על ידי ג'סי מולייר (שזכתה בפרס הטוני על התפקיד): החל מהחלומות שלה להיות בעולם המוזיקה בתור נערה, דרך הנישואים שלה ל"גבר החלומות" שהפך גם לשותף ליצירה ועד לקריירה עמוסת התחנות וההישגים שלה.

מחזמר שמבוסס על סיפור מעורר השראה

Beautiful הוא סיפור מעורר השראה, שחושף אותנו לא רק לחייה של קרול קינג אלא גם למאחורי הקלעים של עולם המוזיקה ועולם הזוהר כמכלול, לגבולות (או חוסר הגבולות) של היצירה האנושית ועוד. לאורך המחזמר יפה יש שלל שירים משנות ה-70 וה-80, פאר היצירה של קינג: זה לכאורה הופך אותה לפחות מתאימה לילדים, אבל הצפי הוא שגם הם עשויים להכיר חלק מהשירים.

המחזמר Beautiful מועלה בתיאטרון סטיבן סונדהיים (Stephen Sondheim) שבמידטאון, סמוך לשדרה השביעית של ניו יורק. מומלץ לרכוש כרטיסים מראש.
 

הזמן עכשיו כרטיסים למחזמר ביוטיפול >>
 

 

כתבות שאולי יעניינו אותך