גן החיות ברונקס - Bronx Zoo

גן החיות הגדול בעולם

תתכוננו לבלות יום עמוס באחת החוויות הגדולות שלכם בניו יורק, גן החיות ברונקס (Bronx Zoo). זהו גן החיות הגדול ביותר בארה"ב בו נמצאים למעלה מארבעת אלפי מינים שונים של חיות, אטרקציות ופעילויות לילדים ומבוגרים.

הביקור בגן החיות ברונקס ובילוי בכל האטרקציות המדהימות בשילוב החיות, האקווריום ושאר הפעילויות יכול לגלוש מעבר ליום אחד ולהשאיר אתכם עם טעם של עוד. אך גם ביקור קצר יותר בגן החיות ברונקס יפתח בפניכם עולם מופלא של חיות וטבע.

הזמן עכשיו כרטיסים לגן החיות ברונקס >>

גן החיות ברונקס | צילום: דן אורן

גן עדן לבעלי חיים ואנשים

ללכת בלב הג'ונגל, להכנס אל תוך החושך המוחלט יחד עם חיות הלילה ולצפות בגורילות הנמצאות באזור המדמה כמעט במדוייק את אזור המחיה הטבעי שלהן באפריקה. כל זאת ועוד תוכלו לעשות כאשר תטיילו בגן החיות הענק של ברונקס.

גן החיות של ברונקס הנמצא בסמוך לגנים הבוטניים של ברונקס הוא גן החיות העירוני הגדול ביותר בארצות הברית. קשה להאמין כי שטחי הטבע העצומים הללו המאפשרים לחיות לחוש כמעט בסביבתן הטבעית נמצא בתוך כרך צפוף, הומה וסואן כניו יורק.

גן החיות ברונקס הוא כה גדול עד כי חובבי הטבע לא יסתפקו ביום אחד על מנת לעבור את כולו והם ישמחו להגיע שוב בכדי לסייר בגן מתחילתו ועד סופו - ניתן לתכנן את הטיול בעזרת אתר האינטרנט של הגן. כמובן שבין האזור שבו חי בעל חיים אחד לאזור אחר ישנן שפע של אטרקציות כמו האכלת אריות ים, רכיבה על גמלים וכמובן מסעדות ובתי קפה בהם ניתן לעשות הפסקה קצרה.

מסביב לעולם בברונקס ניו יורק

במהלך הביקור בגן החיות ברונקס תטיילו באזור המדמה את שמורת סרגנטי ובו ניתן לראות את כוכביה של הסוואנה האפריקנית: הפילים האפריקנים, הזברות, הג'ירפות וכמובן האריות. בהמשך יבשת אפריקה תיכנסו לתוך היער של הגורילות שבקונגו.

היער המקורה כולל מפלי מים רבים ושימוש בטכניקות חדשניות להדמיה קרובה ככל האפשר של בית גידול ייחודי זה. אדי מים מסייעים ליצירת תחושת הלחות והקולות המושמעים מקרבים את היער עוד יותר אל המציאות. בנוסף לגורילות ניתן למצוא בו בעלי חיים רבים נוספים וצמחים הגדלים במקום. באזור רמות ההימליה תצפו ביערות של עצי במבוק שביניהם חיים נמר השלג, פנדה אדומה ועוד. גם הג'ונגל כולל את שפע מיני הצמחים ובעלי החיים החיים ביער הגשם האסייתי.

פרפרים ומוזיקה קלאסית

אם ברצונכם לחוות חוויה רב חושית של יופי יחד עם תרבות גן הפרפרים הוא מקום קסום בו תוכלו לראות את החרקים הצבעוניים והעדינים הללו בשילוב של מוזיקה קלאסית המושמעת ברחבי הגן.

כל אלה הם רק קמצוץ מתוך החוויות אשר תחוו במקום המקסים הזה המביא את כל עולם הטבע על מגש ומספק גם לחיות חיים בשבי טובים ככל האפשר ובנוסף עוזר למנוע הכחדה של מינים בסכנה.

שעות פעילות - גן החיות של ברונקס פתוח :

בימים שני עד שישי החל משעה 10:00 בבוקר ועד לשעה 17:00 אחר הצהרים

בימים שבת, ראשון ובחגים החל משעה 10:00 בבוקר ועד לשעה 17:30 אחר הצהרים.

הזמן עכשיו כרטיסים לגן החיות ברונקס >>

 

כתבות שאולי יעניינו אותך